Виникли запитання?

В разі виникнення питань, просимо нам писати чи телефонувати.

Тел.: +38 050 084 50 68

E-mail: leosklo.com@gmail.com

Як відбувається доставка замовлення і чи можливий самовивіз?

Доставку по Україні, ми здійснюємо за допомогою сервісу «Нова Пошта». Ми ідеально пакуємо наші вироби і гарантуємо цілісність при доставці. Самовивіз можливий -Наша майстерня знаходиться у м. Львові.

Як оплатити?

Додавши потрібний товар в корзину, здійснюєте оплату за допомогою платіжної системи LiqPay, використовуючи будь-яку платіжну картку, просто слідуйте інструкціям та підказкам платіжної системи для здійснення оплати.

Як швидко я отримаю замовлення?

Після замовлення на сайті і успішно проведеної оплати, виріб буде відправлено впродовж 1-3 робочих днів. Якщо Вам потрібно терміново, то просимо узгодити це перед оплатою.

Хочу змінити або скасувати замовлення.

Просимо написати нам на електронну пошту, або зателефонувати і вказати номер замовлення.

Що таке флораріум?

Це закрита форма з отвором, в даному випадку виготовлена зі скла, де утворюється спеціальний клімат, який позитивно впливає на рослини. Рекомендуємо використовувати для вирощування сукулентів, які потребують незначного поливу.

Чи можна наливати воду в Ваші вироби?

При виготовленні ваз, які призначені для тривалого утримування води, ми дотримуємося спеціальної технології,щоб протікання не було.

Чи можна в флораріумах тримати рибок, комах, тваринок, плазунів і т.д.?

Ми не рекомендуємо такого роду використання. Тому, що це зовсім інша технологія, і ми не готові заглиблюватись в потреби, для комфортного існування тої чи іншої істоти.

Чи реставруєте Ви Ваші вироби?

Так. Якщо раптом під час використання, Ваш виріб був пошкоджений, ми з радістю повернемо його до початкового стану.

Що робити якщо виріб прийшов розбитий?

Ми ідеально пакуємо наші вироби і гарантуємо цілісність виробу при доставці. Якщо ж всетаки так сталось, що виріб прийшов пошкодженим, просимо одразу нас повідомити.

Що таке купон?

Купон – це Ваша знижка на нашу продукцію, яку Ви могли отримати в момент акції в соціальних мережах, або Вам прийшов лист на електронну пошту, через Вашу активність, як покупця або спостерігача. Код Купону Ви вводите під час замовлення і отримуєте миттєву, разову знижку.

Я б хотів особливий виріб за власним дизайном.

Так, це ми з радістю. Пишіть нам на пошту і ми разом втілимо Ваші побажання.

Що таке гравіювання?

Все гравіювання ми виконуємо вручну, лише при гуртових замовленнях чи специфічних зображеннях, ми використовуємо лазерне гравіювання. Євироби, які ми рекомендуємо для гравіювання. Такі, як весільні скриньки, шкатулки де Ви можете замовити свої ініціали, або будь що прекрасне, що спаде Вам на думку. Обмежень немає. Головне, щоб гарно вміщалось на площині і було читабельним. Це вже при потребі, з Вами будуть погоджувати наші дизайнери.

Як замовити виріб з гравіюванням?

При замовленні необхідно обрати опцію «з гравіюванням». Ціна фіксована: 100 грн – малі вироби(шкатулки), та 200 грн –великі вироби (форми для конвертів). Текст та номер обраного шрифта потрібно вказати в примітках до замовлення. Приклади шрифтів Ви знайдете в галереї товару.

Гуртові замовлення

При замовленні від 10 одиниць товару, в нас діє система знижок. Все залежить від складності та Ваших побажань і обговорюється індивідуально.

Вітраж

Окрім готових виробів, ми також любимо творити, щось прекрасне і особливе з кольорового скла.